4.3 Створення кабінету інформаційно-комунікаційних технологій
За підготовку приміщення для монтажу НКК та осна¬щення його обладнанням у відповідності до вимог нормативних документів відповідає директор ЗНЗ. Тому на етапі планування створення кабінету слід проаналізувати документи, які регламентують основні вимоги до приміщення і обладнання. Якщо обладнання кабінету постачається централізовано, то вимоги до комплектації та технічних характеристик, як правило, дотримуються. Якщо планується придбання обладнання іншими шляхами (за кошти місцевих бюджетів, благодійних організацій тощо), слід обирати таку специфікацію обладнання, яка б відповідала чинним на даний момент вимогам до НКК централізованого постачання.
Виконавець робіт з монтажу, налагодженню та введенню НКК в експлуатацію відповідає за його роботоздатність, комплектність та відповідність функціональних і технічних характеристик складових його частин вимогам, викладених у зазначених документах.
Введення НКК та іншого обладнання в експлуатацію здійснюють представник виконавця робіт по встановленню НКК разом із директором школи та завідувачем кабінету .
Відкриття кабінетів обчислювальної техніки погоджується з органами пожежної безпеки, Державного санепіднагляду. На кожний кабінет комп’ютерної техніки повинен заповнюватись паспорт (додаток №1 до ДСанПіН5.5.6.009-98 та ГОСТ 12.1.004-91). Оцінка відповідності КІІКТ вимогам охорони здоров’я і безпеки у відповідності до пп.1.9 ДСанПіН5.5.6.009-98 виконується органами Державного санепіднагляду України.
Без категорії