Екскурсія у Львівську Національну галарею мистецтв

У категоріїНаші новини
Автор Галина

Учні 8-А класу разом із класним керівником Наталією Ременяк відвідали Львівську національну галерею мистецтв імені Бориса Возницького – найбільший художній музей України.

Екскурсія у військову частину

У категоріїВиховна робота
Автор Христина Стахів

Учні 9-11 класів опорного Великоюбінського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів відвідали військову частину у с. Липники (Пустомитівський р-н).

Кошторис на 2019 рік опорного Великолюбінського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

У категоріїФінансова звітність
Автор Галина

Програма НУШ

У категоріїФінансова звітність
Автор Галина

Сума коштів виділених по програмі НУШ для опорного Великолюбінського закладу ЗСО І -ІІІ ст.

для придбання шкільної мебелі, дидактики, наочності і оплати відряджень

по КЕКВ 2210 – 175 818,00 грн

2250 – 9 608,00 грн

 

Ми чуємо Тебе, Тарасе, крізь століття!

У категоріїВиховна робота
Автор Христина Стахів

Літературно – музична композиція “Тарас Шевченко наш. Він для усіх століть…” в опорному Великолюбінському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Конкурс читців творів Тараса Шевченка.

Школа має таланти

У категоріїВиховна робота
Автор Христина Стахів

Сьогодні 05.03.2019 року  у школі проходив традиційний конкурс “Школа має таланти”. Свої таланти презентували:

учні 5-А класу (Гринишин Вікторія – малюнки, Костенко Вероніка – малюнки, Борута Соломія – гра на гітарі, Мозуль Максим – авторські вірші);

учні 5-Б класу (Дацко Ірина, Штельма Вікторія, Процак Анастасія, Калинюк Валерія з піснею “Десь по світу”,  Лаврик Данило – гра на сопілці, Серна Олеся – вироби з глини);

6-А класу (Кулай Богдан – гуморески Павла Глазового, Труба Наталія – гра на бандурі, Ціпора Діана – гра на скрипці);

6-Б клас (Кифор Богдан – поема Т.Шевченка “Юродивий” (“Невольнича поезія”), Перов Олександр – малюнки (натюрморт, графічні зображення), Луків Остап – модульне оригамі);

6-В клас (Арещенко Аліна – авторські вірші);

7-А клас (Мітренга Олеся – малюнки (графіка, силует), Пех Єва і Торчинович Наталія – гра на скрипці);

7-Б клас (Готь Марта -кулінарний талант; Копин Марта і Кіра Сюзанна (8-А клас) – пісня “Водограй”);

8-А клас (Стефанишин Оля – головоломки, Мацелюх Анна-Роксолана – малюнки);

8-Б клас (Неволько Ангеліна – гра на гітарі, Паньків Денис – гра на баяні);

9-А клас (Славич Мар’ян і Славич Вікторія (4-А клас) – пісня І.Федишин “Гітара”, пісня “Мальви”);

9-Б клас (Паньків Ігор – гра на баяні);

10-й клас (Шепта Мар’яна – рукоділля в техніці “Топіарій”).